Φυλλάδια Web Έξυπνη Λίστα Καλάθι Σταθερές Προσφορές Μάρκες Σχετικά Terminal Blog Σύνδεση
Αρχική / Μάρκες / ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ

ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ

Το ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ είναι αυτή τη βδομάδα σε προσφορά σε 1 σούπερ μάρκετ. Η χαμηλότερη τιμή είναι €2.98 στο Andrikopoulos για Ροδάκινο Ημαθίας ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ σε φέτες σε Χυμό Φρούτων 400g.

2 ενεργές προσφορές 1 σούπερ μάρκετ από €2.98
Διαθεσιμότητα στα μάρκετ
✗ Lidl ✗ Sklavenitis ✗ AB ✗ Masoutis ✗ MyMarket ✗ Kritikos ✗ TheMart ✗ Xalkiadakis ✗ Galaxias ✗ Bazaar ✗ Discount Markt ✗ Market In ✗ Biologiko Xorio ✓ Andrikopoulos ✗ e-fresh
ΕΝΕΡΓΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Ροδάκινο Ημαθίας ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ σε φέτες σε Χυμό Φρούτων 400g Χαμηλότερη τιμή 90 ημερών
Ανδρικόπουλος 01/09

peach slices in fruit juice 400g

2.98€
7.45€/kg
ανανάς φέτες σε χυμό φρούτων 400γρ.
Ανδρικόπουλος 01/09

pineapple slices in fruit juice 400g

2.98€
7.45€/kg
Ιστορικό τιμών (90 ημέρες)
Σούπερ Μάρκετ Μ.Ο. Τιμή Χαμηλότερη Προσφορές
e-fresh €2.41 €1.79 7
MyMarket €2.79 €1.82 5
Kritikos €2.84 €2.63 5
AB €2.84 €1.59 30
Sklavenitis €2.88 €1.60 19
Andrikopoulos €2.98 €2.98 3
Πρόσφατες λήξεις
Aγρόκηπος Βιολογικό Παντζάρι Στον Ατμό 500gr MyMarket · €2.76 · έληξε 2026-08-24 Παντζάρι Ελληνικό ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ στον ατμό 500g Sklavenitis · €1.83 · έληξε 2026-08-23 Παντζάρια Μπουκιές ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ στον ατμό 250g Sklavenitis · €1.60 · έληξε 2026-08-23 ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ Φρουτοσαλάτα Ροδάκινο σε Χυμό Φρούτου 400 gr AB · €3.36 · έληξε 2026-08-23 ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ Φρουτοσαλάτα Τροπικά Φρούτα σε Χυμό Φρούτου 400g AB · €3.36 · έληξε 2026-08-23 ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ Φρουτοσαλάτα Ανανάς Κύβοι 400g AB · €3.36 · έληξε 2026-08-23 Τροπικά Φρούτα ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ σε Χυμό Φρούτων 400g Sklavenitis · €3.55 · έληξε 2026-08-23 Ροδάκινο Ημαθίας ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ σε φέτες σε Χυμό Φρούτων 400g Sklavenitis · €3.55 · έληξε 2026-08-23 ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ Λαχανικά στον Ατμό με Κους Κους 220g AB · €2.63 · έληξε 2026-08-23 ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ Λαχανικά στον Ατμό με Ρεβύθια & Κινόα 220g AB · €2.63 · έληξε 2026-08-23
Σχετικές Μάρκες
Συχνές Ερωτήσεις
01Ποιο σούπερ μάρκετ έχει ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ στη χαμηλότερη τιμή αυτή την εβδομάδα;
Αυτή τη στιγμή η χαμηλότερη τιμή για ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ είναι €2.98 στο Andrikopoulos (Ροδάκινο Ημαθίας ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ σε φέτες σε Χυμό Φρούτων 400g), βάσει ενεργών προσφορών από τα φυλλάδια των ελληνικών σούπερ μάρκετ.
02Πόσες προσφορές ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ υπάρχουν αυτή την εβδομάδα;
Αυτή τη βδομάδα εντοπίσαμε 2 ενεργές προσφορές ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ σε 1 σούπερ μάρκετ. Όλες ενημερώνονται καθημερινά από τα φυλλάδια.
03Σε ποια σούπερ μάρκετ θα βρω προσφορές ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ;
Προϊόντα ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ βρίσκονται αυτή την εβδομάδα σε: Andrikopoulos. Δες τη λίστα προσφορών στη σελίδα της μάρκας.
04Πόσο συχνά ενημερώνονται οι προσφορές ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ;
Σκανάρουμε καθημερινά τα φυλλάδια προσφορών και τις ιστοσελίδες των ελληνικών σούπερ μάρκετ, οπότε οι τιμές στη σελίδα της μάρκας αντικατοπτρίζουν πάντα τις τρέχουσες ενεργές προσφορές.
05Ποια σούπερ μάρκετ καλύπτει το fylladio.ai;
Καλύπτουμε τις μεγαλύτερες αλυσίδες στην Ελλάδα: AB Βασιλόπουλος, Lidl, Σκλαβενίτης, Μασούτης, MyMarket, Market In, Κρητικός, Bazaar, Galaxias και άλλες.
← Όλες οι μάρκες